Fotografia kulinarna kilka lat temu niespodziewanie stała się moją wielką pasją. Początkowo traktowana jako hobby, z biegiem czasu awansowała do statusu pełnoetatowego zajęcia.

BLOG: W 2012 roku światło dzienne ujrzał mój autorski blog PRETTYBAKED.PL. Zaledwie dwa miesiące po wystartowaniu strony zaczęłam otrzymywać propozycje przygotowania pierwszych sesji, moje zdjęcia wygrywały też liczne konkursy związane z fotografią kulinarną, w tym organizowany przez duńską markę Ib Laursen, w którego następstwie moje fotografie produkowanej przez firmę ceramiki znalazły się w materiałach promocyjnych kolekcji.

KLIENCI: Współpracowałam z takim markami jak Cukier Królewski (w tym z niemieckim Südzucker), DecoMorreno, Winiary, Dr. Oetker, Gellwe, Łowicz, Owocowy Dom, Porcelana Krzysztof, Purella, Maspex, agencjami Opcom, BITEME!concept, Eura 7 (Abanana), Hello Spring, Ivision oraz Havas PR i Havas Engage, moje prace znalazły się w druku za sprawą wydawnictw Znak, WAM, magazynów VIVA!, Zwierciadło oraz kilku innych. Wykonane przeze mnie zdjęcia ukazują się w serwisie Anny Starmach, dla której zilustrowałam wszystkie prezentowane na stronie przepisy, również te powstałe w ramach współpracy z markami Fortuna i IKEA. Fotografie i przepisy mojego autorstwa pojawiały się na portalu Hellozdrowie, brałam też udział w powstawaniu kilku numerów internetowego kwartalnika Małopolski Apetyt. Oprócz fotografii zajmuję się także przygotowaniem krótkich videotutoriali kulinarnych oraz DIY, chętnie dzielę się wiedzą podczas indywidualnych warsztatów prowadzonych również w języku angielskim.

Na co dzień pracuję w wypełnionym światłem dziennym oraz nałogowo kolekcjonowaną ceramiką domowym studiu w Krakowie.

WAŻNIEJSZE PUBLIKACJE:

Zwierciadło (Październik 2019)
Spotkajmy się w kuchni WINIARY (2019)
100% smaku SALOMEA ŁOWICKA, JANA DRZYMAŁA, WAM (2017)
Pyszne kolacje ANNA STARMACH, Znak Literanova (2018)
Pyszne obiady ANNA STARMACH, Znak Literanova (2017)
Boże Narodzenie z S. Anastazją i S. Salomeą ANASTAZJA PUSTELNIK, SALOMEA ŁOWICKA, WAM (2017)
Ciasta i desery Siostry Salomei SALOMEA ŁOWICKA, WAM (2017)
Makarony Siostry Salomei SALOMEA ŁOWICKA, WAM (2017)
Pyszności ANNA STARMACH, Znak Literanova (2016)
Pyszne na słodko ANNA STARMACH, Znak Literanova (2015)
Święta bez chemii JULITA BATOR, Znak (2015)
VIVA! Ze smakiem (Wielkanoc 2015)
Pyszne na każdą okazję ANNA STARMACH, Znak Literanova (2014)
Życie jest słodkie z CUKREM KRÓLEWSKIM (2013)

INSTAGRAM

Gallery Notice : Images have either not been selected or couldn't be found